32
Devam eden Proje
28
Yeni Proje
12
Biten Projeler
16
Referans
01
Hakkımızda
Hakkımızda

01 Neler Yapıyoruz

Marka Yönetimi

Marka, müşterilerin zihninde kalıcı bir etki yaratarak firmanın rakipleri arasından ayırt edilmesine yardımcı olan bir tür pazarlama ve iletişim yöntemidir. Bir marka, şirketin en değerli varlığıdır. Marka, uzun soluklu ve güven ilişkisi temeli üzerine oturan bir vaattir. Bu vaat, müşterileriniz ile aranızdaki en kuvvetli bağı oluşturur.Marka vaadinin temelinde hedef kitle, marka kimliği, fiyat ve konumlandırma, reklam ve promosyonlar ile iletişim stratejisi vardır. Marka, insanların yaşamanına değer katmayı vaat etmelidir. Güçlü markalar, rekabette sürdürülebilir bir avantaj sağlar. Taklit edilmesi zor olduğundan ticari marka (trademark) ve fikri haklar bakımından daha kolay savunulur. Tüketici için seçimi kolaylaştırır ve risk azaltıcıdır. Müşteri sadakati oluşturur. Ekonomiye katma değer getirir. İnovasyon, istihdam ve ihracatı besler. Firmanın hisse değerini artırır. Tedarikçiler ve aracılarla olan ilişkiye pozitif katkı sağlar.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama terimi, uzun akademik açıklamalara ihtiyaç duymayacak kadar açık ve net bir tanım. Pazarlamanın temel prensipleri halen uygulanıyor ve geçerliliğini koruyor olsa da geleneksel pazarlamanın üretim ve hizmeti baz alan anlayışını geride bırakan 4 basit kelimeye kadar indirgenebilecek yeni bir anlayış yaratılıyor:Türkiye’nin toplam nüfusunun %50’si aktif olarak internet kullanıcısı. Buna bağlı olarak güncel pazarlama teknikleri çok hızlı değişkenlik gösteriyor. Sosyal medyada bilinirliğini arttıran marka sahibi, internet ve alternatif seçenekleri kullanarak hedef kitlesine rahatça ulaşabilirken dijital pazarlamaya bütçe ayırmayan firmaların geride kaldıkları da aşikar.Gelin dijital pazarlama konusunda uzman ve kendini sürekli geliştiren ekibimizle sizin de dijital dünyada var olmanıza yardımcı olalım.

Medya Planlama

Doğru mesaj üzerine kurgulayıp doğru kitleyi hedefleyerek oluşturduğumuz reklam kampanyası döneminde, hedef kitlenin hangi mecralarda ne zaman ne kadar vakit geçirdiğini ve nasıl davrandığını inceliyor, bu veriler ışığında kaç kişiye erişilmeli, hangi medralar kullanılmalı, reklamlar kaç kez görüntülenmeli gibi hayati sorulara cevap veriyoruz.

Kurumsal Kimlik

Tasarım ekibimiz kurumsal kimlik ihtiyaçlarınızı tam da istediğiniz gibi karşılayacak!

TV Prodüksiyon

Reklam filminden kurumsal jeneriğinize kadar tüm tv prodüksiyon işlerinizi karşılıyoruz.

Grafik Tasarım

Bir reklam afişinden hareketli GIF tasarımlarına kadar geniş bir yelpazede grafik tasarım işlerinizde bize güvenebilirsiniz.

Basılı İşler

Her türlü basılı işleriniz tarafımızdan tasarlanıp bölgedeki en kaliteli basım evlerinden ayağınıza gelecek.

Kurumsal Jenerik

Videolarınıza ve sosyal medya hesaplarınıza kurumsal jeneriğinizi eklemek güzel olmaz mıydı? Tasarım ekibimiz hizmetinizde.

read more
02
Misyonumuz
Misyonumuz

02 Misyonumuz

Ajansımız 2019 yılında Samsun’da kuruldu. Kurulduğundan günden bu güne Çamoğlu Ajans Ailesi olarak markalarımızın ihtiyaçlarına en hızlı şekilde çözüm üreten, iletişimi güçlü ve motivasyonu yüksek bir ekibiz.

Alanında uzman ekibimiz ile birlikte doğru, kaliteli ve güncel hizmet anlayışımızla markalarımıza bütçelerinin tam karşılığı hizmet sunarak, beklentilerinin ötesinde hizmet sağlıyoruz.

read more
03
Vizyonumuz
Vizyonumuz

03 Vizyonumuz

Çamoğlu Ajans Ailesi olarak, yenilenen yapımızla birlikte gelişen teknolojiye ayak uyduran, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, güvenilir, verimli ve kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizin zihninde kalıcı bir etki yaratmayı hedeflemekteyiz.
read more
04
Çalışma Şekli
Çalışma Şekli

04 Nasıl Çalışırız.

Doğru Hedef

Firmanızın dijital ve sosyal izlerini inceleyip sizi sizden dinleyeyelim. Tüm mecralarda doğru hedef kitleye ulaştığınızdan emin olalım.

Bütçenin Tam Karşılığı

İhityaçlarınıza yönelik geniş ve esnek fiyatlandırma politikamız ile tam olarak aldığınız hizmete karşılık gelen bir fatura ile karşılaşın.

Güncel ve Kaliteli Hizmet

Sürekli değişen ve gelişen trendlere ayak uyduran, alanında uzman ekibimizden aldığınız kaliteli hizmet ile her döneme ayak uydurun.

Dönemsel Raporlama

Çalışmalarımızın hedef kitle üzerindeki ölçülebilir etki değerlerini dönemsel olarak sunup ileriye güvenle bakmanızı sağlayalım.

read more
05
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

05 Hizmetlerimiz

read more
06
Online Destek
Online Destek

06 Destek Yardım

+90 535 248 68 77

info@camogluajans.com

read more
 • 01
  Hakkımızda
 • 02
  Misyonumuz
 • 03
  Vizyonumuz
 • 04
  Çalışma Şekli
 • 05
  Hizmetlerimiz
 • 06
  Online Destek
En Son Yazılar

Bizden Haberler

Mayıs 8, 2019
BLOKCHAİN
Blockchain, Türkçeye “Blok Zincir” olarak geçmiştir.bloklardan oluşan zincir yapıyı tanımlıyor. Blockchain, dağınık yapıda bir veritabanı sis...
read more
Mayıs 8, 2019
NFT
NFT, İngilizce yazılışıyla 'Non-Fungible Token' olan NFT, karşılıksız token anlamına gelmektedir. Bunun anlamı, temel olarak, yalnızca size ai...
read more
Mayıs 8, 2019
HACKLENMEZ İNTERNET
Hacklenemez İnternet,‘Unhackable’ (Hacklenemez) ismini medyaya duyuran proje,gelen herhangi bir mesajı okumak için gereken şifreyi çözülmesi ...
read more